Adam Laboga WAY OF SOUND - Kabel instrumentalny, kierunkowy Jack-Jack, 6m

Adam Laboga WAY OF SOUND - Kabel instrumentalny, kierunkowy Jack-Jack, 6m
Adam Laboga WAY OF SOUND - Kabel instrumentalny, kierunkowy Jack-Jack, 6m

Cena:
159

Producent: Adam Laboga
Numer katalogowy: 5618

Dostępność:
  dostępny od ręki


  negocjuj
  zapytaj

Oblicz wysokość ratyOblicz wysokość raty


Opis:

Profesjonalny kabel instrumentalny polskiej, najbardziej renomowanej na świecie i uznanej wśród artystów firmy "ADAM LABOGA".

Way of Sound

Instrumentalny kierunkowy kabel gitarowy

Kable Way Of Sound produkowane są ręcznie do wszystkich instrumentów, takich jak, np. gitary elektryczne, basowe, elektro akustyczne, organy w połączeniu z wszystkimi wzmacniaczami, efektami itp. Objęte są dwuroczną gwarancją.

Połączenia wykonuje się w zaznaczonym na wtyku kierunku. Do wyrobu stosowane są najlepsze materiały. Przewód wykonywany jest na specjalnie zamówienie. Jest on zrobiony z beztlenowej miedzi z dodatkiem srebra. Posiada pleciony ekran, dzięki czemu charakteryzuje się brakiem efektu mikrofonowania oraz dużą skutecznością ekranowania. W rezultacie, przydźwięk sieciowy nie jest słyszalny nawet w skrajnych warunkach pracy.

Użyte rozwiązania powodują, że kabel ma małą pojemność i tłumienność. Dodatkowo zewnętrzna powłoka ochronna wykonana jest z materiału, który zapobiega zbytniemu skręcaniu się przewodu oraz zwiększa odporność na załamania. Mimo to, zastosowano podwójne zabezpieczenie przewodu w newralgicznym miejscu, jakim jest łączenie z wtykiem. Znacznie poprawiło to żywotność kabla.

Do każdego kabla dołączone jest mocowanie w postaci rzepu. Pozwala to na łatwe i szybkie zwinięcie kabla. Średnica przewodu wynosi 7mm.

Jak to działa?

Wszystkie połączenia należy wykonywać zgodnie z opisem na wtykach kabla - w kierunku od źródła dźwięku do odbiornika. Najprostszym przykładem jest przypadek podłączenia gitary do pieca. Źródłem jest tutaj gitara, a odbiornikiem wzmacniacz.

Tą samą ideę stosuje się dla wszelkich połączeń między urządzeniami, np: w pętli efektów, między efektami itp.

Wtyczki: 2x Jack prosty 6,3mm, pozłacany

Kabel kierunkowy, niskoszumowy!! (Redukuje nieprzyjemny przydźwięk ze wzmacniacza i sprawia, że sam instrument brzmi dużo lepiej!)

Długość: 6m

Galeria: