BOSS OS-2 " Overdrive/distortion " - efekt gitarowy

BOSS OS-2 " Overdrive/distortion " - efekt gitarowy

Cena:
368

Producent: BOSS
Numer katalogowy: 885

Dostępność:
  dostępny od ręki


  negocjuj
  zapytaj

Oblicz wysokość ratyOblicz wysokość raty


Opis:

HISTORIA FIRMY BOSS WIĄŻE SIĘ Z HISTORIA EFEKTÓW GITAROWYCH.

Ponad 8 milionów nabywców kostek efektowych nie mogło się mylić! Od wielu lat urządzenia firmy Boss są faworytem w swojej klasie. Dzięki ciągłej aktualizacji wykorzystywanych technologii, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom dzisiejszych gitarzystów i basistów oraz uzyskiwać optymalne wyniki naszej pracy. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszych bogatych doświadczeń również w przyszłości będziemy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom i współczesnym trendom brzmieniowym na rynku urządzeń gitarowych. Ponieważ w obecnych czasach gra na gitarze nie polega tak do końca tylko na umiejętnościach, firma oferuje coraz to lepsze urządzenia, dostarczając stale nowych inspiracji i niekończącą się ilość kombinacji.

Ponad 8 000 000 gitarzystów znalazło już swoje brzmienie wybierając nasze produkty - udaj się i Ty na poszukiwanie własnego dźwięku.

Boss OS 2 - Overdrive / Distortion

Efekt o bardzo szerokim zakresie zniekształcenia od bardzo delikatnego do silnego typu"Hard Distortion". Efekt ten posiada bardzo dobrą charakterystykę szumową, co pozwala wykorzystywać go bez żadnych ograniczeń w rozbudowanych łańcuchach efektów. Obok typowej kontroli składającej się z gałki stopnia zniekształcenia, poziomu sygnału wyjściowego i barwy tonu, OS-2 posiada gałkę "Color", która służy do płynnego określenia charakterystyki zniekształceń między "Overdrive" a "Distortion".

Opis produktu:

  • Efekt o bardzo szerokim zakresie zniekształcenia od bardzo delikatnego do silnego typu”Hard Distortion”
  • Efekt ten posiada bardzo dobrą charakterystykę szumową, co pozwala wykorzystywać go bez żadnych ograniczeń w rozbudowanych łańcuchach efektów
  • Obok typowej kontroli składającej się z gałki stopnia zniekształcenia, poziomu sygnału wyjściowego i barwy tonu, OS-2 posiada gałkę “Color”, która służy do płynnego określenia charakterystyki zniekształceń między “Overdrive” a “Distortion”
  • Zasilanie: bateria 9V lub zasilacz
  • Oryginalne pudełko
  • Gwarancja 24 miesięce

Galeria: