N-AUDIO MX400 MICROMIX - Mikser audio 4-kanałowy

N-AUDIO MX400 MICROMIX - Mikser audio 4-kanałowy

Cena:
105

Producent: ti24.pl
Numer katalogowy: 5607

Dostępność:
  dostępny od ręki


  negocjuj
  zapytaj

Oblicz wysokość ratyOblicz wysokość raty


Opis:

N-AUDIO MICROMIX MX400 jak BEHRINGER MX-400

Ultra wydajny 4 kanałowy mikser liniowy

Cechy:

  • Ultrakompaktowy 4-kanałowy mikser liniowy
  • Najwyższa jakość dźwięku nawet przy maksymalnym poziomie wyjściowym
  • Regulacja poziomu sygnału wejściowego dla każdego kanału
  • Zasilacz dołączony w zestawie

MICROMIX MX 400

4-kanałowy mikser MICROMIX MX400, mimo bardzo niewielkich rozmiarów, jest bardzo funkcjonalny! Zapewniając najwyższą jakość dźwięku na wszystkich poziomach wyjściowych w porównaniu z konkurencją, MX400 wyposażono we wzmacniacze operacyjne 4580 o bardzo niskim poziomie szumów, które zapewniają znakomitą jakość dźwięku – te same układy, które można znaleźć w znacznie większych modelach.

Połączenia

Rozszerzając możliwości mikserów o standardowych wymiarach, MX400 działa w sposób magiczny, na przykład gdy jest używany jako submikser. Jeśli na „wielkim” mikserze kończą Ci się dostępne kanały i musisz dodać 3 klawisze do Twojego miksu, wystarczy podłączyć je do MX400, zrobić miks i podłączyć wyjście MX400 do jednego wejścia miksera głównego. To tylko jeden z przykładów tego, w jaki sposób MX400 może zwiększyć wszechstronność bieżących ustawień – wyobraź sobie tylko możliwości!

Mały i doskonały

MX400 jest idealnym rozwiązaniem do miksowania wielu sygnałów liniowych w przystępnej cenie. Oczywiście, jest on tak prosty jak guzik – ale będziesz chciał go posiadać dzięki temu, co wnosi do twojego występu. A MX400 jest bardzo przystępny cenowo. Złóż zamówienie online już dziś!

Galeria: