ROLAND BOSS GT-1000 - Multiefekt gitarowy NOWOŚĆ !!

ROLAND BOSS GT-1000 - Multiefekt gitarowy NOWOŚĆ !!
ROLAND BOSS GT-1000 - Multiefekt gitarowy NOWOŚĆ !!
ROLAND BOSS GT-1000 - Multiefekt gitarowy NOWOŚĆ !!
ROLAND BOSS GT-1000 - Multiefekt gitarowy NOWOŚĆ !!
ROLAND BOSS GT-1000 - Multiefekt gitarowy NOWOŚĆ !!
ROLAND BOSS GT-1000 - Multiefekt gitarowy NOWOŚĆ !!

Cena:
3849
4999 zł

Producent: BOSS
Numer katalogowy: 5534

Dostępność:
  NIEDOSTĘPNY


  negocjuj
  zapytaj

Oblicz wysokość ratyOblicz wysokość raty


Opis:

WIODĄCE BRZMIENIE Z PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĄ BOSS

Dostarcza niepowtarzalnej jakości brzmienia i muzycznej ekspresji, GT-1000 przenosi nas w nową erę procesorów wzmacniaczy/efektów. To urządzenie o najwyższej jakości prezentuje nową przełomową technologię AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics), realizowaną dzięki dekadom zaawansowanych badań BOSS i wspieranemu przez ultraszybki silnik DSP, 32-bitowy AD / DA, 32-bitowe przetwarzanie oraz częstotliwość próbkowania 96 kHz.

W oparciu o uznaną przez BOSS metodę Tube Logic, kompleksowy system AIRD w GT-1000 zapewnia niespotykaną muzyczną reakcję i elastyczność dla cyfrowego procesora gitarowego. Wzmacniacze AIRD funkcjonują jak prawdziwe wzmacniacze lampowe, zapewniając inspirujące wyczucie i autentyczną dynamikę tonalną, które wcześniej były nieosiągalne. Dzięki wyrafinowanej funkcjonalności AIRD Output Select można konsekwentnie osiągnąć ten niesamowity dźwięk przy każdej konfiguracji, od standardowych wzmacniaczy gitarowych po nagrywanie bezpośrednie i aplikacje monitorujące scenę w pełnym zakresie.

GT-1000 oferuje również szeroką gamę najnowocześniejszych efektów BOSS, które wzbogacają twoje dźwięki, dzięki licznym opcjom przesyłania i rozszerzonemu sterowaniu w czasie rzeczywistym. Dzięki wbudowanemu interfejsowi Bluetooth® możesz dostosowywać dźwięki, konfigurować kontrolę i organizować poprawki bezprzewodowo z urządzenia mobilnego za pomocą aplikacji BOSS Tone Studio. Ogromną siłę twórczą włożona w projekt sprawia, że GT-1000 zmienia zasady gry, wszędzie wprowadzając nowy poziom ekspresji muzycznej dla gitarzystów.

 • Flagowy procesor efektów/wzmacniaczy z bezkompromisową jakością dźwięku i bezkresną ekspresyjnością
 • Wiodące przetwarzanie 32-bitowe AD/DA i 96kHZ próbkowanie
 • Silnik nowej generacji BOSS DSP, specjalnie stworzony dla aplikacji muzycznych
 • Technologia AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) realizuje uznaną koncepcję Tube
 • Logic firmy BOSS w cyfrowym procesorze gitarowym, zapewniającym naturalne wrażenia i zoptymalizowaną integrację ze wszystkimi typami urządzeń zewnętrznych
 • Wysoce ekspresyjne wzmacniacze, skrupulatnie wykonane z AIRD
 • Ogromny wybór efektów na pokładzie, w tym efekty i algorytmy BOSS MDP bezpośrednio przeniesione z pedałów DD-500, MD-500 i RV-500
 • Wzmacniacze i efekty mogą być kierowane w wielu seriach i równoległych kombinacjach
 • ultra szybkie przełączanie poprawek i przenoszenie opóźnień / pogłosów
 • Innowacyjna funkcja Stompbox znacznie upraszcza korzystanie z typowych ustawień efektów w wielu różnych łatach
 • Łatwa obsługa dzięki dużemu wyświetlaczowi i sześciu pokrętłom przełączanym przez użytkownika
 • Dziesięć przełączników nożnych i zintegrowany pedał ekspresji z konfigurowanymi przez użytkownika przyporządkowaniami i kolorami LED
 • Tuner wysokiej rozdzielczości z dwoma trybami wyświetlania i funkcją mono lub polifoniczną
 • ¼-calowe wyjścia główne i wyjścia pomocnicze
 • XLR z niezależnym wyborem wyjścia AIRD; pętla dla zewnętrznych efektów stereo lub mono
 • Obsługa sterowania zewnętrznego za pomocą przełączników nożnych, pedałów ekspresji, MIDI i USB
 • Wbudowany Bluetooth dla bezprzewodej edycji z urządzeń mobilnych iOS oraz Android
 • Interfejs USB audio / MIDI do nagrań i edycji komputerowych

Zaprojektowany dla niezrównanej jakości dźwięku

GT-1000 to najbardziej zaawansowany procesor wzmacniacza/ efektów firmy BOSS, zbudowany z myślą o bezkompromisowej jakości dźwięku. Na początek jest to pierwsza w historii gitarowa jednostka efektów z 32-bitowymi AD / DA, 32-bitowym przetwarzaniem i częstotliwością próbkowania 96 kHz. Jest też zupełnie nowy silnik DSP, specjalnie zaprojektowany dla aplikacji muzycznych, o mocy ponad trzy razy większej w stosunku do poprzednich generacji. Ten gigantyczny procesor odblokowuje znacznie bardziej szczegółowy dźwięk, niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu można szybko i łatwo uzyskać brzmienie, które bez nieskończonych zmian parametrów i mikroskopowych korekt EQ. Jeśli odszedłeś od innych procesorów wzmacniaczy / efektów, ponieważ trudno je połączyć i brakuje im tego nieuchwytnego czegoś, GT-1000 z pewnością zmieni Twoje zdanie.

AIRD: Rewolucja w cyfrowym przetwarzaniu wzmocnienia

W swej istocie, GT-1000 wykorzystuje przełomową technologię AIRD firmy BOSS dla wcześniej nieosiągalnej mocy muzycznej. Opierając się na kompleksowej koncepcji Tube Logic za renomowanymi wzmacniaczami Katana, Waza i Blues Cube, AIRD przenosi procesor na nowy poziom wydajności, elastyczności i praktycznej użyteczności.Wzmacniacze lampowe, które gitarzyści kochają, są interaktywnymi, wysoce ekspresyjnymi instrumentami muzycznymi, które stanowią o wiele więcej niż suma poszczególnych elementów. Filozofia projektowania Tube Logic w pełni realizuje to interaktywne doświadczenie i odniosła ogromny sukces w niezależnych wzmacniaczach gitarowych, w których została wykorzystana. Jednak wprowadzenie tego podejścia do procesora gitarowego, takiego jak GT-1000, niesie za sobą wiele wyzwań, ponieważ muzycy będą go używać z różnymi zewnętrznymi systemami wzmacniającymi, które dodają swoje właściwości do dźwięku. Firma BOSS opracowała AIRD, aby sprostać tym wyzwaniom, wykorzystując zaawansowane techniki, aby zagwarantować, że przełomowa muzyczna reakcja GT-1000 będzie niezmiennie doświadczana w każdej aplikacji, w której wykorzystywany jest procesor.

Autentyczne wzmacniacze gitarowe wykonane z AIRD

GT-1000 jest naładowany niezwykle ekspresyjnymi wzmacniaczami gitarowymi, które zostały starannie wykonane przy pomocy AIRD. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod modelowania, technologia AIRD odtwarza skomplikowane wewnętrzne interakcje między komponentami wzmacniaczy lampowych w każdy sposób, od wejścia gitary, przez głośnik i wszystko pomiędzy. Rezultatem jest kompletny, interaktywny system będący żywym, oddychającym instrumentem, podobnie jak twój ulubiony wzmacniacz lampowy najwyższej klasy.Głównym celem AIRD jest reaktywna relacja wzmacniacza / głośnika, która jest niezbędna do dynamicznego odczuwania i muzycznej reakcji wzmacniaczy lampowych. Ta żywotna relacja została w pełni przywrócona do życia dzięki wzmacniaczom GT-1000, które wytwarzają dźwięki gitary, ożywione uderzeniem, obecnością i głębią. Dzięki technologii AIRD Twój dźwięk zawsze brzmi świetnie pod twoimi palcami i odnajduje się w twojej wizji, dostarczając prawdziwie organicznych doznań muzycznych, które do tej pory nie były dostępne z poziomu cyfrowego procesora gitarowego. GT-1000 posiada szeroką gamę oryginalnych wzmacniaczy BOSS odpowiednich dla wszystkich stylów gitarowych, od super czystych do bardzo ciężkich. Wiele typów wzmacniaczy wykorzystuje technologię wielowymiarowego przetwarzania (MDP) do dynamicznego, zniuansowanego tonu, który wykracza poza możliwości konstrukcji analogowych. Klasyczne wzmacniacze lampowe są również uwzględniane, od pożądanych klasycznych kombinacji do nowoczesnych. Dwa wzmacniacze mogą być używane jednocześnie w jednej łatce, dzięki czemu możesz przełączać się między dwoma dźwiękami, mieszać wzmacniacze w celu uzyskania złożonych dźwięków lub uzyskać duży, ekspansywny dźwięk w ustawieniach stereo.

Zoptymalizowana wydajność dla każdej aplikacji

AIRD umożliwia GT-1000 płynne przejście do dowolnej twórczej konfiguracji, pozwalając cieszyć się doskonałym tonem i reakcją przy minimalnych zmianach. Wybierając spośród szerokiej gamy typów wyjścia AIRD, możesz idealnie dostosować model GT-1000 do dowolnego miejsca docelowego, niezależnie od tego, czy jest to wejście wzmacniacza gitarowego, głośniki, komputer DAW, czy pełny system monitorowania.AIRD jest w pełni zintegrowany ze wzmacniaczami GT-1000 na każdym poziomie, więc zawsze doświadczasz ich autentycznego dźwięku i interaktywnej odpowiedzi niezależnie od tego, z czym jesteś połączony. Dzięki możliwości zastosowania różnych ustawień wyjścia AIRD do głównych i podrzędnych wyjść, można zoptymalizować dźwięk dla dwóch miejsc docelowych jednocześnie, takich jak wejście wzmacniacza gitarowego i bezpośredni sygnał do PA. Wyjścia GT-1000 zawierają również niezależne funkcje uziemienia, dzięki czemu można łatwo rozwiązać wszelkie problemy z szumem, które mogą się pojawić przez urządzenia zewnętrzne.

Nadzwyczajne efekty

Jak można by się spodziewać po flagowym procesorze BOSS, GT-1000 jest pełen wszelkiego rodzaju doskonałych efektów, od przesterów i zniekształceń po efekty specjalne, takie jak Slicer, Slow Gear i wiele innych. Wiele wykorzystuje technologię MDP firmy BOSS, która inteligentnie dostosowuje się do dynamiki i rejestru gry, aby uzyskać doskonały dźwięk. Zaawansowane algorytmy renomowanych DD-500 Digital Delay, MD-500 Modulation i RV-500 Reverb są również dostępne wraz z zaawansowanym przetwarzaniem Acoustic Resonance, prosto z AD-10 dla gitary akustycznej / elektrycznej.Wzmacniacze i efekty można konfigurować za pomocą różnych opcji routingu szeregowego i równoległego, a ścieżki sygnału można dzielić i mieszać w wielu punktach. Przełączanie patcha jest niezwykle sprawne, dzięki szybkiemu procesorowi DSP GT-1000, a także możliwe jest przenoszenie opóźnień / pogłosów. Dostępne są również dwie pętle efektów, umożliwiające podłączenie ulubionych efektów zewnętrznych i przedwzmacniaczy.

Łatwy w transporcie

W dzisiejszym świecie muzycy muszą podróżować z tak lekkim bagażem, jak to tylko możliwe, dlatego BOSS zaprojektował GT-1000 dające maksymalną kontrolę zajmując minimalną ilość miejsca. W porównaniu z innymi procesorami w swojej klasie oferuje kompaktową, opływową konstrukcję, którą można łatwo przenosić i rozstawiać. Metalowe zawieszenie jest zarówno mocne, jak i lekkie. Posiada szereg swobodnie przyporządkowanych przełączników nożnych oraz zintegrowany pedał ekspresji. Zaprojektowane specjalnie dla modelu GT-1000 nisko profilowane przełączniki nożne zmniejszają rozmiar i wagę, zachowując jednocześnie wytrzymałość, z której słynie cały sprzęt BOSS.

Intuicyjny interfejs

Dzięki dużemu wyświetlaczowi GT 1000 i sześciu pokrętłom proces tworzenia i dostosowywania dźwięków jest płynny i wydajny. Cztery różne układy ekranu odtwarzania zapewniają alternatywne opcje wyświetlania dla różnych funkcji łatek, można dostosować pokrętła w celu szybkiego dostępu do określonych parametrów. Podczas edycji łańcuch sygnałów jest wyraźnie wyświetlany i można łatwo wybrać bloki efektów, dostosować parametry i zmienić kolejność. Dostępne parametry dla wybranych efektów mogą być wyświetlane w warstwach, co pozwala zobaczyć wszystko na raz na ekranie.Nowatorską funkcją w GT-1000 jest możliwość zapisania dowolnego efektu jako "Stompbox". Dopasowania parametrów do Stompbox znajdują odzwierciedlenie we wszystkich łatach, w których są używane, naśladując sposób, w jaki używasz fizycznych pedałów. Jest to idealne rozwiązanie do efektów, w których najczęściej używasz tych samych ustawień, jednak od czasu do czasu potrzebujesz wprowadzić niewielkie poprawki. Teraz możesz wprowadzić te zmiany szybko w wielu łatach, eliminując kłopoty z dostosowaniem i zapisaniem każdej poprawki osobno.

Intensywna kontrola

Dziesięć przełączników nożnych i pedał ekspresji z przełącznikiem za pomocą palców w GT-1000 zapewnia pełną kontrolę nad sceną i w studio. A jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, możesz uzyskać dodatkową kontrolę poprzez zewnętrzne przełączniki, pedały, MIDI i USB. Domyślnie główne przełączniki nożne są przypisane do wybierania poprawek, banków łatek i trzech przypisań sterowania. Jeśli chcesz, możesz zmienić przypisanie przełączników, aby kontrolować praktycznie każdą funkcję, w tym efekty włączania / wyłączania, tap tempo, regulację parametrów, ustawienia systemu i inne. Za pomocą gałek przełączających GT-1000 i potężnej Assign Matrix, przypisanie jest szybkie i intuicyjne. Możliwe jest również przypisanie różnych kolorów do diod LED stanu nad przełącznikami i łatwe przeglądanie bieżących przypisań przełączników za pomocą opcji ekranu odtwarzania.

USB Audio/MIDI i bezprzewodowa edycja przez Bluetooth

Dobrze zorganizowany interfejs panelu GT1000 jest łatwy w nawigacji, ale dzięki urządzeniom mobilnym jest jeszcze łatwiej. GT-1000 jest wyposażony we wbudowany moduł Bluetooth - pierwszy dla profesjonalnego wzmacniacza / procesora efektów - pozwalający bezprzewodowo zarządzać dźwiękami z dedykowanej aplikacji BOSS Tone Studio na iOS i Androida. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, na próbie, czy na scenie, możesz wygodnie dostroić GT-1000 z urządzenia bez konieczności pochylania się i edytować za pomocą urządzenia mobilnego. Można nawet nagrać riff z wbudowanym looperem GT-1000, a następnie wędrować po pomieszczeniu i dostosowywać dźwięki z pozycji widowni!GT-1000 zawiera również interfejs USB audio / MIDI, z wielokanałową obsługą audio dla elastycznego nagrywania z komputera i wydajnego ponownego wzmacniania. USB można także używać do edycji i porządkowania dźwięków za pomocą edytora BOSS Tone Studio dla systemów Mac i Windows.

SPECYFIKACJA:

BOSS GT-1000 by Roland

 • Najnowszy multiefekt marki Boss bazuje na zupełnie innowacyjnych algorytmach AIRD, które zapewniają pełną kontrolę nad dźwiękiem oraz brzmienie, które świetnie przebije się w każdym miksie! Każdy jeden efekt inteligentnie dostosowuje się do naszej dynamiki i rejestru w jakim gramy. Teraz wszystkie flagowe efekty w studyjnych brzmieniach zamknięte w jednej, komaktowej obudowie z wieloma bardzo przydatnymi funkcjami. 
 • Multiefekt gitarowy
 • Nowe procesory 32-bitowe!
 • Efekty: 116
 • Presety: 250 (User) + 250 (Preset)
 • Regulacja: DOWN switch, UP switch CTL1--3 switches, 1--5 switches, POWER switch,EFFECT button, MENU button, EXIT button, WRITE button, PAGE button 1--6 knobs, OUTPUT LEVEL knob
 • Expression pedal
 • Looper
 • Displey graficzny LED
 • Wymiary: 462 x 248 x 95 mm
 • Waga: 3.6 kg

Galeria: