ROLAND GO:KEYS - KEYBOARD

ROLAND GO:KEYS - KEYBOARD
ROLAND GO:KEYS - KEYBOARD

Cena:
1164

Producent: ROLAND
Numer katalogowy: 4879

Dostępność:
  NIEDOSTĘPNY


  negocjuj
  zapytaj

Oblicz wysokość ratyOblicz wysokość raty


Opis:

BAW SIĘ MUZYKĄ – DOŚWIADCZENIE NIE JEST KONIECZNE!

Jeśli szukasz zabawnego i inspirującego sposobu, żeby zacząć tworzyć muzykę to znalazłeś – GO:KEYS! Z jego innowacyjną funkcją Loop Mix każdy może stworzyć nowy utwór od podstaw, nawet bez wcześniejszych doświadczeń muzycznych. Masz również do odkrycia ogromną ilość brzmień oraz łatwy w użyciu rejestrator do zapisywania i udostępniania Twojej twórczości. Łączność Bluetooth pozwala Ci grać przy akompaniamencie muzyki z Twojego smartfona lub tabletu i pracować z wieloma rodzajami świetnych muzycznych aplikacji. Kompaktowy i zasilany bateryjnie GO:KEYS otwiera przed Tobą świat nowych możliwości – tworzenia muzyki gdziekolwiek jesteś.

Twórz Muzykę Natychmiast z Loop Mix

Brak doświadczenia muzycznego? To nie problem! Każdy może zacząć robić fajną muzykę natychmiast z funkcją Loop Mix w GO:KEYS. W przeciwieństwie do funkcji akompaniamentowych w innych keyboardach, które wymagają znajomości akordów Loop Mix oferuje całkowicie nowe podejście, które każdy początkujący pokocha. Poprzez wyzwalanie fraz pętli z keyboardu możesz intuicyjnie skonstruować profesjonalnie wyprodukowany utwór w czasie rzeczywistym z perkusja, basem i różnymi instrumentami. Możesz poczuć się jak prawdziwy DJ regulując lub filtrując swoje utwory z łatwo reagującymi na dotyk padami stworzonymi do występów.

Wysokiej Jakości Brzmienia Dodadzą Blasku Twojej Muzyce

GO:KEYS również funkcjonuje jako normalny keyboard z ponad 500 gotowymi do gry brzmieniami pochodzącymi z uznanych syntezatorów Rolanda. Dzięki pokrętłom kategorii łatwo wybrać typy brzmień jak piano, syntezatory, smyczkowe, dęte i wiele więcej. Możesz grać tymi brzmieniami razem z Twoimi sesjami Loop Mix i używać GO:KEYS jako wysokiej jakości przenośnego syntezatora, gdy już poprawisz swoje umiejętności.

Baw się muzyką z pomocą technologii Bluetooth

Dzięki funkcji Bluetooth łatwo użyjesz GO:KEYS w połączeniu ze smartfonem lub tabletem. Po prostu wgraj swoje ulubione piosenki ze swojej muzycznej biblioteki, a potem daj się ponieść bezprzewodowemu połączeniu z wbudowanymi głośnikami lub podłączonymi słuchawkami. Kiedy będziesz gotowy wejść na wyższy poziom produkcji muzycznej GO:KEYS będzie wymarzonym partnerem do nagrywania przez MIDI za pośrednictwem popularnych aplikacji jak GarageBand i wiele innych.

Twórz Muzykę Zawsze i Wszędzie

Kompaktowość, lekkość i wbudowane głośniki – te cechy pozwalają cieszyć się muzyką wszędzie z GO:KEYS. Graj w sypialni, wokół domu lub w biurze z zasilaczem lub 6 bateriami AA, używaj GO:KEYS podczas wyjazdów czy imprez na świeżym powietrzu. Podłączenie słuchawek automatycznie wycisza głośniki, pozwalając Ci zatracić się w muzyce bez przeszkadzania otoczeniu.

Darmowa trzymiesięczna subskrypcja do Platformy Skoove Online Learning

Skoove jest zabawną i efektywną muzyczną platformą learningową, która oferuje interaktywne kursy nauki gry na pianinie. Skoove pokazuje Ci jak grać - możesz wybrać najnowsze lub klasyczne utwory. Nauczysz się odczytywać zapisy muzyczne, zrozumiesz również teorię, dzięki małym, łatwym etapom uczenia. Nabywając GO-KEYS zdobywasz również trzymiesięczną subskrypcję Skoove – wartą 40 euro.

Specyfikacja:

  • Inspirujący i dostarczający rozrywki keyboard dla początkujących muzyków
  • Loop Mix pozwala Ci tworzyć piosenki przez łatwe granie na klawiszach klawiatury
  • Manipuluj brzmienia Twoich pętli poprzez intuicyjnym sterowaniem one-touch
  • Wsparcie Bluetooth audio/MIDI do połączenia ze smartfonem lub tabletem
  • Ponad 500 wysokiej jakości brzmień: piano, syntezatorowych, basowych, smyczkowych, dętych i wiele więcej
  • Wbudowany rejestrator utworów z zapisem na USB
  • Graj kiedykolwiek zechcesz z wbudowanymi głośnikami lub słuchawkami
  • Lekki, łatwy do zabrania w podróż, zasilany bateriami

Galeria: