ROLAND GO:MIXER - MIKSER DLA SMARTFONÓW

ROLAND GO:MIXER - MIKSER DLA SMARTFONÓW

Cena:
435

Producent: ROLAND
Numer katalogowy: 4880

Dostępność:
  NIEDOSTĘPNY


  negocjuj
  zapytaj

Oblicz wysokość ratyOblicz wysokość raty


Opis:

ODTWARZAJ I MIKSUJ DŹWIĘK, REJESTRUJ OBRAZ ZA POMOCĄ SMARTFONA – WSZYSTKO W JEDNYM

Kompaktowy, przenośny i łatwy w użyciu mikser GO:MIXER ułatwia rejestrowanie dźwięku wysokiej jakości w filmach muzycznych i innych, wykonanych za pomocą smartfona. Po prostu podłącz mikser GO:MIXER, aby umieścić nieskazitelną, stereofoniczną ścieżkę dźwiękową* bezpośrednio w nagrywanym filmie. Dzięki wielu dostępnym wejściom możesz podłączyć mikrofon, instrumenty muzyczne oraz odtwarzacze mediów i miksować wszystkie te źródła na żywo podczas filmowania. Zamiast polegać na dającym wiele zakłóceń, monofonicznym mikrofonie telefonu lub na zewnętrznych śladach dźwiękowych, które trzeba później wmiksować w edytorze wideo, teraz możesz rejestrować wysokiej jakości dźwięk za pomocą jednej szybkiej i prostej procedury. GO:MIXER to idealne rozwiązanie, umożliwiające dodawanie dźwięku o profesjonalnym charakterze do filmów, przeznaczonych na portale społecznościowe, dzięki czemu można uzyskać więcej wyświetleń i przyciągnąć wielu zwolenników!

*Mikser GO:MIXER wysyła wyjściem USB dźwięk stereofoniczny. Jednakże niektóre smartfony z systemem Android mogą automatycznie przekształcać taki sygnał na monofoniczny.

Bardzo łatwe przechwytywanie dźwięku

Dzięki świetnej jakości obrazu współczesnych smartfonów, rejestracja wydarzeń muzycznych i innego rodzaju treści wideo nigdy nie była łatwiejsza. Jednakże rejestracja wraz z obrazem wysokiej jakości ścieżki dźwiękowej wymagała zazwyczaj używania skomplikowanego sprzętu zewnętrznego i zajmującej czas edycji w późniejszym czasie. Technologia plug-and-play miksera GO:MIXER umożliwia przechwytywanie dźwięku dla filmów w czasie rzeczywistym, pozwalając skupić się na rejestrowaniu filmu, a nie na wyrafinowanych szczegółach technicznych.

Podłączanie i miksowanie wielu źródeł dźwięku

Mikser GO:MIXER umożliwia łączenie pięciu źródeł dźwięku jednocześnie za pomocą wejścia mikrofonowego, gitarowego, wejścia stereofonicznej klawiatury i dwóch urządzeń stereofonicznych o wyjściu liniowym (takich jak odtwarzacze muzyki, maszyny perkusyjne, itp.). Wystarczy skonfigurować najlepszy układ podczas monitorowania dźwięku. Dzięki mikserowi GO:MIXER, wszystkie potrzeby miksowania dźwięku mieszczą się w jednym, małym pudełku.

Niezwykle przenośny dźwiękowy towarzysz

GO:MIXER ma powierzchnię 95 mm i głębokość 28 mm, więc idealnie nadaje się do zastosowań przenośnych i nie zajmuje miejsca na domowym biurku. Jest zasilany ze złącza smartfona, więc nie potrzebuje baterii. Ani żadnych sterowników, które należałoby zainstalować w smartfonie – po prostu otwórz pudełko, podłącz i do dzieła.

Lepszy dźwięk sprawia, że muzyka Cię zachwyci

Muzyka to dźwięk, a zapewnienie teledyskom dźwięku doskonałej jakości pomoże zaprezentować własne talenty i pozwoli być zauważonym. GO:MIXER oferuje krystalicznie czysty, stereofoniczny, dźwięk cyfrowy bez szumów tła, zakłócających twoje występy. Jeśli w swoich teledyskach używasz tylko dźwięku, jaki oferuje twój telefon, po użyciu GO:MIXER natychmiast zauważysz różnicę!

Śpiewaj z ulubionymi utworami

Jeśli jesteś wokalistą, który chce śpiewać z akompaniamentem posiadanego zbioru utworów, mikser GO:MIXER to umożliwi. Wystarczy podłączyć odtwarzacz do GO:MIXER, a potem włączyć wygodną funkcję Center Cancel, aby zredukować głośność wokalu w każdym odtwarzanym utworze.

Przenieś vlogi i inne sieciowe filmy na wyższy poziom

Jeśli nawet twoje filmy nie koncentrują się na muzyce, mikser GO:MIXER pomoże stworzyć lepsze dzieła. Vlogi, recenzje, samouczki i inne treści również skorzystają z lepszej jakości dźwięku, dodającej prezentacjom zawodowej wiarygodności. Dzięki możliwości miksowania z nieskazitelną jakością narracji, muzyki i innych źródeł żywego dźwięku, mikser GO:MIXER pozwala tworzyć szybko i sprawnie wspaniale brzmiące filmy wideo.

Specyfikacja:

  • Mikser wielkości dłoni dla smartfonów
  • Idealny zarówno do używania na biurku, jak i do zastosowań przenośnych
  • Wiele wejść—można podłączyć mikrofon, instrumenty muzyczne i odtwarzacze medialne
  • Plug and play—gotowy do natychmiastowego użycia od razu po wyjęciu z pudełka
  • Dołączone kable dla urządzeń z systemem iOS i Android
  • Zasilany przez złącze smartfona; niepotrzebne są baterie, ani zasilacz prądu stałego
  • Funkcja Center Cancel do śpiewania w stylu karaoke

Galeria: