ROLAND GO:PIANO - PIANINO CYFROWE

ROLAND GO:PIANO - PIANINO CYFROWE
ROLAND GO:PIANO - PIANINO CYFROWE

Cena:
1179

Producent: ROLAND
Numer katalogowy: 4878

Dostępność:
  NIEDOSTĘPNY


  negocjuj
  zapytaj

Oblicz wysokość ratyOblicz wysokość raty


Opis:

JAKOŚCIOWE PIANINO, NA KTÓRYM ZAGRASZ WSZĘDZIE

Czy zawsze chciałeś zacząć grać na pianinie, ale nie miałeś wystarczającej ilości miejsca lub budżetu na pełno wymiarowy instrument? Roland GO:PIANO rozwiązuje wszystkie te problemy, pozwalając Ci zmienić swoje marzenia w rzeczywistość. Przystępne GO:PIANO jest wysokiej klasy, przenośnym rozwiązaniem, które sprawia, że nauka jest łatwa i przyjemna. Cechuje go autentyczne brzmienie i wywodzące się z tradycji Rolanda odczucie gry na domowym pianinie klasy premium, ponadto posiada Bluetooth® do pracy z muzycznymi aplikacjami edukacyjnymi na Twoich ulubionych mobilnych urządzeniach. Dodane wbudowanych głośniki, poręczne i praktyczne funkcje sprawiają, że GO:PIANO jest perfekcyjnym towarzyszem do Twojej rozpoczynającej się przygody muzycznej.

Naucz się prawidłowej gry z klawiaturą o standardowej wielkości

Podczas gdy GO:PIANO jest ekstremalnie przenośne, jego klawiatura nadal dostarcza autentycznego odczucia i odpowiedzi. 61 klawiszy ma standardową wielkość i kształt, co sprawia, że powierzchnia grania daje naturalne odczucie akustycznego grand piana. To kluczowy czynnik kiedy zaczynasz swoją przygodę z pianinem, ponieważ ułatwi przejście na bardziej tradycyjny instrument w przyszłości. Również wtedy Twoje GO:PIANO będzie świetnym przenośnym pianinem do użycia w każdym miejscu Twojego domu oraz podczas podróży.

Wysokiej Jakości Brzmienie dla Autentycznego Doświadczenia Gry

Pokładowe brzmienia GO:PIANO wywodzą się z najlepszych instrumentów domowych Rolanda. Zupełnie jak w doskonałym akustycznym pianinie każdy klawisz ma swój własny charakter, a kolory tonalne zmieniają się płynnie w odpowiedzi na Twój dotyk/ To ważna cecha, ponieważ inspiruje Cię do doskonalenia warsztatu i spełnienia Twoich muzycznych ambicji. GO:PIANO posiada brzmienia pianina elektrycznego, organów i inne, pozwalając na czerpanie radości z odkrywania różnych stylów muzycznych.

Ucz się Szybciej z Bluetooth

GO:PIANO dzięki wbudowanemu wsparciu Bluetooth pozwala Ci czerpać korzyści ze wszystkich edukacyjnych opcji dostępnych na smartfonach i tabletach. Jest wiele wyśmienitych aplikacji i lekcji online do szybkiego rozpoczęcia nauki, zanim zaczniesz pobierać lekcję u nauczyciela. Możesz dodać trochę rozrywki do swojej gry poprzez podłączenie swoich ulubionych piosenek z muzycznej biblioteki bezprzewodowo poprzez głośniki lub wyjście słuchawkowe GO:PIANO.

Graj Zawsze i Wszędzie

Możesz delektować się grą na swoim GO:PIANO praktycznie wszędzie, dzięki jego kompaktowości, lekkości i wbudowanym głośnikom. Możliwość pracy bateryjnej pozwala Ci zabierać Twoje pianino gdziekolwiek zechcesz, nawet na zewnątrz. Podłączenie słuchawek automatycznie wycisza głośniki, oznacza to dla Ciebie możliwość ćwiczeń niezależnie od pory dnia, bez narażania się otoczeniu.

Wygodne Funkcje do Codziennych Ćwiczeń

GO:PIANO ze swoim przyjaznym panelem przednim daje Ci stały dostęp do wielu narzędzi wspierających Twoją codzienną naukę. Posiada wbudowany metronom do umiejętności kontroli czasu oraz zdolność transponowania klawiatury do różnych wysokości. Za pomocą wbudowanego rejestratorem możesz obserwować jak ewaluują Twoje postępy oraz dzielić się swoją muzyką z innymi.

Darmowa trzymiesięczna subskrypcja do Platformy Skoove Online Learning

Skoove jest zabawną i efektywną muzyczną platformą learningową, która oferuje interaktywne kursy nauki gry na pianinie. Skoove pokazuje Ci jak grać - możesz wybrać najnowsze lub klasyczne utwory. Nauczysz się odczytywać zapisy muzyczne, zrozumiesz również teorię, dzięki małym, łatwym etapom uczenia. Nabywając GO:PIANO zdobywasz również trzymiesięczną subskrypcję Skoove – wartą 40 euro.

Specyfikacja:

  • Wydajność pianina klasy premium w kompaktowym i przystępnym instrumencie
  • 61 klawiszowa klawiatura ze standardową pełnowymiarową klawiaturą i autentyczną odpowiedzią na dotyk
  • Uznane brzmienia pianina Rolanda z 128 głosami polifonii
  • Zawarte również brzmienia elektrycznego pianina, organów i inne dla odkrywania różnych stylów
  • Wsparcie Bleutooth audio/Midi dla połączeń z Twoim smartfonem lub tabletem
  • Graj z wbudowanymi głośnikami lub słuchawkami
  • Metronom, transpozycja i nagrywanie do wspierania codziennych ćwiczeń
  • Lekkość, gotowość do pracy w podróży, możliwość zasilania bateryjnego

Galeria: