Zestaw: ROLAND RP-102 BK - Pinino Cyfrowe + EVER PLAY PB-2 - Ława do pianina Czarny Mat - ZESTAW, KOMPLET, BUNDLE !!

ROLAND RP-102 BK - Pinino Cyfrowe + EVER PLAY PB-2 - Ława do pianina Czarny Mat - ZESTAW, KOMPLET, BUNDLE !!
ROLAND RP-102 BK - Pianino Cyfrowe - NOWOŚĆ, HIT 2017 - JUŻ DOSTĘPNY !!!
ROLAND RP-102 BK - Pinino Cyfrowe + EVER PLAY PB-2 - Ława do pianina Czarny Mat - ZESTAW, KOMPLET, BUNDLE !!
ROLAND RP-102 BK - Pinino Cyfrowe + EVER PLAY PB-2 - Ława do pianina Czarny Mat - ZESTAW, KOMPLET, BUNDLE !!
ROLAND RP-102 BK - Pinino Cyfrowe + EVER PLAY PB-2 - Ława do pianina Czarny Mat - ZESTAW, KOMPLET, BUNDLE !!
ROLAND RP-102 BK - Pinino Cyfrowe + EVER PLAY PB-2 - Ława do pianina Czarny Mat - ZESTAW, KOMPLET, BUNDLE !!
ROLAND RP-102 BK - Pinino Cyfrowe + EVER PLAY PB-2 - Ława do pianina Czarny Mat - ZESTAW, KOMPLET, BUNDLE !!
ROLAND RP-102 BK - Pinino Cyfrowe + EVER PLAY PB-2 - Ława do pianina Czarny Mat - ZESTAW, KOMPLET, BUNDLE !!
ROLAND RP-102 BK - Pinino Cyfrowe + EVER PLAY PB-2 - Ława do pianina Czarny Mat - ZESTAW, KOMPLET, BUNDLE !!
EVER PLAY PB-2 Ława do pianina Czarny Mat

Cena:
3199
3216 zł

Producent: ROLAND
Numer katalogowy: 5537

Dostępność:
  dostępny od ręki


  negocjuj
  zapytaj

Oblicz wysokość ratyOblicz wysokość raty


Skład zestawu

Cena produktów: 3066 zł

Cena zestawu: 3199 zł

Oszczędzasz: 133 zł (4.3 %)

ROLAND RP-102 BK - Pianino Cyfrowe - NOWOŚĆ, HIT 2017 - JUŻ DOSTĘPNY !!!

ROLANDRP-102 BK (czarne) PIANINO CYFROWE NOWOŚĆ, HIT 2017 !!! 

OPIS PRODUKTU:

Autentyczny Występ Fortepianowy z Nowoczesnymi Opcjami Łączności

Kiedy wybierasz pianino, najważniejsze jest, żeby znaleźć instrument, który będzie odpowiadał Twojemu stylowi życia, budżetowi i przestrzeni jaką posiadasz. Roland RP102 łączy w sobie autentyczność fortepianu i pokładowe funkcje praktyczne w kompaktowym i przystępnym cenowo instrumencie. Jest wypełniony technologiami z naszych najlepszych pianin - w tym luksusowych ważonych klawiatur - dostarczając inspirujące brzmienie i odczucia, które wspierają Twoją muzykę odpowiednio do rozwoju umiejętności. RP 102 dzięki swojej obudowie i trzem zintegrowanym pedałom oferuje klasyczny wygląd, który pasuje do każdego wnętrza. Dzięki jego zaawansowanym możliwościom RP102 łączy się z nowoczesnym stylem życia. Nigdy nie wymaga strojenia ani regularnej konserwacji, posiada wbudowaną technologię Bluetooth® do łączenia się ze smartfonem lub tabletem, co pozwala na natychmiastową zabawę i uczenie się. Poprzez bezprzewodowe parowanie pianina z darmową aplikacją Roland Piano Partner 2 możesz wyświetlać cyfrowe partytury, łączyć je z podkładami rytmicznymi oraz korzystać z wielu funkcji niedostępnych na panelu. RP102 to wyjątkowe pianino, gotowe dawać Ci radość z muzyki przez wiele, wiele lat.

 • Wysokiej jakości występy i pokładowe funkcje nauki w przystępnym cenowo, zajmującym niewiele miejsca instrumencie

 • Idealny jako pierwsze pianino domowe, świetnie pasuje również do lekcji w studio, pomieszczeń do ćwiczeń i innych ustawień edukacyjnych

 • Wiodąca łączność Bluetooth dla bezprzewodowej komunikacji z aplikacjami muzycznymi na smartfonach i tabletach

 • Ekskluzywna aplikacja Roland Piano Partner 2 zapewnia łatwy dostęp do zaawansowanej kontroli i wielu funkcji edukacyjnych, rozrywkowych i występowych

 • Technologia SuperNATURAL Piano dostarcza autentycznego brzmienia i reakcji akustycznego fortepianu

 • Klawiatura PHA-4 z zaawansowaną technologią dla najwyższej ekspresyjności gry

 • Trzy pedały kontroli na metalowej konstrukcji dla odczucia prawdziwego akustycznego pianina

 • Ponad 200 pokładowych utworów muzyki tradycyjnej, klasycznej i kluczowych etiud ćwiczeniowych

 • Nowoczesny cyfrowy design eliminujący konieczność regularnego dostrajania i kosztownego utrzymania

 • Elegancka czarna obudowa zapewnia tradycyjny wygląd w małym wydaniu

Gotowy do ćwiczeń i rozrywki zawsze kiedy masz ochotę

RP102 inspiruje tworzenie muzyki od momentu pojawienia się w twoim domu. Posiada ponad 200 gotowych do gry piosenek, muzyki tradycyjnej, utworów klasycznych Mozarta i Beethovena czy znane etiudy fortepianowe Hanona i Czerny, Znajdziemy w nim również pokładowy metronom, który pozwoli Ci rozwinąć poczucie czasu. Jeśli natchnienie przyjdzie w środku nocy - podłącz słuchawki i zatrać się w bogatym brzmieniu nie zakłócając snu rodzinie i sąsiadom. A kiedy chcesz grać w duecie z nauczycielem lub znajomym - możesz aktywować tryb Twin Piano i podzielić klawiaturę na dwa 44-klawiszowe pianina, każdy z własnym środkowym C.

Baw się i ucz z Piano Partner 2

Darmowa aplikacja Roland Piano Partner 2 na urządzenia mobilne z oprogramowaniem iOS i Android jest perfekcyjnym kompanem RP102. Poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth możesz oglądać partytury utworów z pamięci pianina na ekranie urządzenia mobilnego, a strony będą zmieniać się automatycznie wraz z piosenką. Możesz grać indywidualnie każdą ręką, wyciszając części lewej lub prawej strony i dowolnie dopasowywać tempo do swoich potrzeb. Aplikacja zapewnia również dostęp do podkładów rytmicznych i gier, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności z inteligentnym akompaniamentem i zaangażują Cię w ćwiczenia.

Łatwa obsługa

Dzięki łatwemu interfejsowi RP102 pozwala cieszyć się wielkim dźwiękiem fortepianu - wystarczy nacisnąć przycisk zasilania, wyregulować głośność i rozpocząć grę. A jeśli chcesz zanurzyć się w głębszych funkcjach fortepianu, po prostu włącz Piano Partner 2 na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym. Możesz wybrać wiele różnych brzmień piano i nie tylko z aplikacji, a nawet nakładać dwa brzmienia na siebie. Dodatkowo możesz wyszukać piosenki z pokładowej biblioteki, wybrać je i dostosować tempo.

Autentyczne brzmienie i dotyk sprawiające, że poważniej podchodzisz do gry

RP102 oferuje brzmienie i dotyk prosto z najlepszych pianin cyfrowych Rolanda, dzięki czemu stale inspiruje i sprawia, że rozwijasz umiejętności. Nasza technologia SuperNATURAL dostarcza bogatego, ekspresyjnego brzmienia, takiego jak oczekujesz w akustycznym fortepianie, podczas gdy dynamiczne wbudowane głośniki wypełnią pomieszczenie zachwycającym dźwiękiem. Klawiatura PHA-4 z progresywną akcją młoteczkową i tekstura Ivory Feel z najwyższej klasy pianin, zawiera również zaawansowaną technologię czujników, żebyś mógł w pełni czerpać z korzyści jakie niesie SuperNATURAL. Wysoko reagujący keyboard podąża za każdym niuansem Twojego dotyku, zachęcając do głębszego poziomu ekspresji, gdy Twoja technika się poprawia. Trzy przełączniki nożne są stworzone z metalu dla autentycznego odczucia i obsługi. Ta technika jest wymagana do gry bardziej zaawansowanych elementów, co nie jest możliwe na przeciętnych instrumentach, które używają mniej wyrafinowanych przełączników.

Uniknij kosztów i oszczędzaj przestrzeń

Pianina akustyczne są ciężkie, drogie w utrzymaniu i zabierają wiele miejsca. RP102 z jego nowoczesnością i cyfrowością jest idealnym rozwiązaniem wszystkich trzech problemów. Waży jedynie 37.8 kg i jest łatwe do przeniesienia w dwie osoby, podczas gdy oszczędzająca miejsce obudowa jest takiej samej szerokości jak 60-calowy TV. Co więcej, zaawansowany, cyfrowy silnik brzmień nie potrzebuje strojenia, dlatego oszczędzasz czas i pieniądze. Jeśli już posiadasz akustyczne pianino, RP102 jest świetnie brzmiącym instrumentem, który pozwoli Ci na nocne ćwiczenia. Jest również idealny do użycia podczas lekcji i ćwiczeń, sprawiając, że RP102 jest również perfekcyjnym wyborem dla nauczycieli.

SPECYFIKACJA:

 • Klawiatura: 88 klawiszy dynamicznych z ważoną mechaniką młotkową PHA-4 Standard,mechanizmem wychwytowym i powłoką Ivory Feel
 • Czułość klawiatury: 5 stopni -Hard2 / Hard1 / Normal / Soft1 / Soft2
 • Rodzaj syntezy: Próbki Piano: SuperNATURAL Piano, Pozostałe barwy: zgodne z GM2, GS
 • Polifonia/Multitimbral: 128
 • Brzmienia: 15-w tym: Piano (4), Other (11)
 • Style: Dostępne przy użyciu aplikacji Piano Partner 2
 • Zestawy perkusyjne: b/d
 • Funkcje: Tryby klawiatury: Whole, Dual (regulowany balans), Twin Piano, Transpozycja: -5, +6, Dostrojenie: 415,3 - 466,2 Hz, Rozszerzony strój dla brzmień piano: zawsze włączony Metronom: Zakres regulacji tempa: 20-250 BPM, Metrum: 2/2, 0/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 7/4, 3/8, 6/8, 9/8, 12/8, Głośność: 100 poziomów, Funkcja half-pedal (t.zw. półpedał), Twin Piano: funkcja edukacyjna pozwalająca podzielić klawiaturęna 2 niezależne piana grające w tym samym rejestrze. Funkcja szczególnie przydatna dla uczących się z nauczycielem. Damper Resonance: efekt tłumienia jak w instrumencie klasycznym (tylko dla brzmień Piano) String Resonance: efekt wibracji strun i alikwotów jak w instrumencie klasycznym (tylko dla brzmień Piano) Key off Resonance: efekt "puszczanego klawisza"
 • Kontrolery: Przyciski Master Volume, Przycisk funkcyjny
 • Procesor efektów: Ambience (Off, 1-10), Brilliance (1-21) Tylko dla brzmień Piano: String Resonance (zawsze włączone), Damper Resonance (zawsze włączone), Key Off Resonance (zawsze włączone)
 • Sekwencer/Rejestrator: Brak
 • Odtwarzacz Audio: Brak
 • Wyświetlacz: Brak
 • Nośniki pamięci: Pamięć wewnętrzna, USB: to device (pendrive) - złącze tylko do aktualizacji oprogramowania
 • Ilość pedałów: 3 -damper (sustain, z funckją Half-Pedal), soft, sostenuto
 • Dodatkowe dane:Klawiatura z mechaniką młotkową PHA-4 Standard z funkcją wymyku młotka i z odczuciem gry na klawiaturze z kości słoniowej. Białe klawisze są tak zbudowane by wchłaniały wilgoć, dając pewność i wygodę grania. Znacznie lepsza repetycja i dynamika gry oraz odczucie gry na tradycyjnym fortepianie (dolne klawisze są "cięższe", górne "lżejsze") Niektóre funkcje wybierane za pomocą klawisza funkcyjnego + klawisz klawiatury Panel Lock: blokada panela Auto Power Off - automatyczne wyłączanie urządzenia pozostającego w stanie spoczynku Utwory DEMOoraz szkoleniowe: Listening (9) Piano Masterpieces (40) Easy Piano (8) Czerny #100 (100) Hanon (20) Scale (36) Możliwa łączność z iPhone/iPad za pomocą Bluetooth 4.0 Dedykowana aplikacja: Roland Piano Partner 2 (iOS, Android) rozszerza instrument o dodatkowe możliwości *iPad, iPhone jest zastrzeżonym w USA i innych krajach znakiem towarowym Apple Inc.
 • Złącza: Wyjście słuchawkowe/liniowe: jack stereo x 2 USB: to host (komputer) USB: to device (upgrade) Złącze jednostki pedałowej Wejście zasilacza
 • System nagłośnienia: 2 x 6 W, Głośniki: 2 x 12 cm
 • Wyposażenie: Polska instrukcja obsługi, zasilacz dedykowany
 • Wymiary: 1379 x 423 x 817 mm
 • Waga: 38 kg
 • Kolor: Czarny (BK)
 • Dedykowana aplikacja: Piano Partner 2 - darmowa aplikacja iOS wspierająca naukę gry na pianinie cyfrowym Roland

Opis: EVER PLAY PB-2 Ława do pianina Czarny Mat

EVER PLAYPB-2 CZARNY MATŁawa do pianina

Opis produktu:

Masywna i niezwykle stabilna drewniana ława do pianina / keyboardu

 • Nogi bardzo mocno przytwierdzone do ramy
 • Lakier odporny na zarysowania
 • Siedzisko welurowe w kolorze czarnym o wym. 57 x 32 cm
 • Niezwykle precyzyjny mechanizm nożycowy z łożyskiem igiełkowym - Dual Cross Precision Lifting System
 • Regulacja 45-58 cm
 • Kolor CZARNY MAT

Galeria: