ROLAND TD-17KV + MDS-4V - Perkusja elektroniczna + rama

ROLAND TD-17KV + MDS-4V - Perkusja elektroniczna + rama

Cena:
5645
6099 zł

Producent: ROLAND
Numer katalogowy: 5504

Dostępność:
  dostępny od ręki


  negocjuj
  zapytaj

Oblicz wysokość ratyOblicz wysokość raty


Opis:

Zostań lepszym perkusistą, szybciej

Kiedy poważnie myślisz o bębnieniu, potrzebujesz zestawu, który pasowałby do twoich ambicji. Seria V-Drums TD-17 pozwala na prześwietlenie Twojej techniki, wspartej narzędziami treningowymi, które popychają Cię dalej. Połączenie silnika dźwięku klasy TD-50 z nowo opracowanymi klockami zapewnia niedrogi zestaw perkusyjny, który jest naprawdę bliski grze na akustycznych bębnach - dokładnie odzwierciedlający ruch fizyczny, koordynację ruchów i kontrolę ręki / stopy, której potrzebuje każdy perkusista. W międzyczasie szereg wbudowanych funkcji coachingowych będzie śledzić Twoją technikę, mierzyć postępy i zwiększać motywację. Stawanie się lepszym perkusistą to wciąż ciężka praca, ale TD-17 może ci w tym pomóc.

Autentyczne granie i narzędzia budowania umiejętności

Jeśli regularnie grasz na perkusji akustycznej, nie powinieneś zmieniać stylu gry, aby korzystać z elektronicznego zestawu perkusyjnego. Możesz korzystać z tych samych technik gry, których używałbyś w zestawie akustycznym, bez kompromisów, dzięki dużej 12-calowej werbel * i naturalnemu hi-hat **, który można nawet zamontować na akustycznym stojaku hi-hat. Bazując na flagowym silniku TD-50, dźwięki wiernie odwzorowują charakter i brzmienie akustycznych bębnów, zapewniając błyskawiczny czas reakcji.

PDX-12 12 "werbel dołączony tylko do TD-17KV / TD-17KV-L i TD-17KVX

VH-10 dołączone tylko do modelu TD-17KVX

Niezbędne narzędzia do ulepszania Twojego bębnienia

Po pierwsze: perkusiści powinni być w stanie utrzymać solidny beat, zanim przejdą do ekscytujących rzeczy. Ale opanowanie podstaw jest również ekscytujące, ponieważ zapewnia solidne podstawy do budowania twoich umiejętności, nie zapominając, że śledzenie twoich postępów jest również bardzo motywujące. Moduł TD-17 zawiera tryb Coach, który wspomaga codzienny reżim ćwiczeń. Możesz rozgrzać się, rozwinąć poczucie groove, tempo i czas, a nawet pracować nad wytrzymałością - wszystko z wynikiem, który mówi, jak się masz.

Chociaż granie w niekończące się solówki perkusyjne jest niezaprzeczalnie zabawne, zabiera to tylko tyle. Popychaj bębnienie dalej, grając wraz ze swoimi ulubionymi zespołami lub ćwicz nowe melodie, które będziesz grać na scenie. Bezprzewodowo przesyłaj ulubione utwory ze swojego smartfonu do TD-17 za pośrednictwem dźwięku Bluetooth i słuchaj całego występu przez słuchawki. Możesz nawet nagrać swój występ, a następnie odsłuchać, aby zdecydować, gdzie chcesz poprawić.

* TD-17KV-L i TD-17K-L nie obsługują technologii Bluetooth.

Podczas prób należy grać z tymi samymi brzmieniami perkusyjnymi, które będą używane na scenie. TD-17 zawiera wiele wyrazistych, wymodelowanych brzmień perkusyjnych odziedziczonych po flagowym TD-50, więc z pewnością znajdziesz idealny dźwięk perkusji podczas przygotowania do występu.

Ucz się we własnym tempie dzięki lekcjom online i aplikacjom komputerowym

Oprócz nauki z nauczycielem perkusji, istnieje wiele internetowych lekcji perkusji lub metod komputerowego uczenia się. TD-17 został zaprojektowany, aby pomóc Ci się poprawić - jakkolwiek chcesz się uczyć.

Roland V-Drums są niezawodne - od modułu dźwiękowego, poprzez klocki, aż po pedały; każdy składnik musi dostarczać, w każdym scenariuszu i przy każdej wydajności. Klocki i pedały używane w serii TD-17 są zaprojektowane tak, aby pobić, ale ich wytrzymałość również trwa. Kiedy twoje umiejętności i ambicje rosną, możesz rozwinąć swój TD-17, dodając dodatkowy talerz awaryjny lub drugi werset - bezpieczny ze świadomością, że używasz tych samych trwałych komponentów, które preferują profesjonalni perkusiści.

Roland TD17 KV to już kolejna nowa odsłona świetnej serii bębnów elektronicznych. Zestaw TD 17 to świetny kompromis pomiędzy ceną, a jakością wykonania i możliwościami zarezerwowanymi do tej pory dla wysokich modeli serii. Nowoczesny wielowątkowy sampling gwarantuje wysoki realizm gdy a świetnie zestrojona dynamika daje wrażenia jak przy graniu na zestawie akustycznym dzięki technologii Prismatic Sound zaczerpniętej prosto z modelu TD-50. Teraz bez problemu zagrasz wszelkie rimshoty rolle czy flamy bez żadnych zacięć czy gubienia dźwięków.

Jedną a ciekawszych funkcji jest playback prosto z karty SD na którą możemy nagrywać akompaniament i grać jak z całym zespołem. Moduł ma bardzo rozwinięty tryb samouczka. Znajdziemy w nim wiele różnych lekcji od standardowego rhythm coach po bardziej zaawansowane treningi, nagrywanie własnych lekcji, streaming ze smartfona czy bardzo rozbudowany tryb play along.Dla użytkowników zainteresowanych produkcją muzyczną moduł umożliwia bezpośrednie nagrywanie ścieżki w dowolnym programie DAW przez wbudowany interfejs i port USB. Autentyczny dźwięk hi-hatu z płynną kontrolą pedału otwartego i zamkniętego oraz detekcją tonów bow/edge.

 • Moduł: TD-17 x 1
 • Werbel: PDX-12 x 1
 • Tomy: PDX-8 x 3
 • Hi-Hat: CY-5 x 1
 • Hi-Hat control pedal: FD-9 x 1
 • Crash: CY-8 x 1
 • Ride: CY-8 x 1
 • Stopa/centrala: KD-10 x 1
 • Drum Stand: MDS-4V x 1
 • Szerokość 1,300 mm (51-3/16 cali)
 • Głębokość 1,100 mm (43-5/16 cali)
 • Wysokość1,200 mm (47-1/4 cali)
 • Waga 23 kg

Galeria: